Setkání s rodiči a dětmi

Ve čtvrtek 25.08.2022 od 16:00 hod. zveme na setkání rodiče a děti přijaté k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/2023. V rámci setkání si budete moc prohlídnout prostory mateřské školy a školní zahrady a poskytneme Vám informace týkající se předškolního vzdělávání v naší mateřské škole. Těšíme se na setkání :-)

Maminko a tatínku, tyto věci budu potřebovat do školky:

• přezůvky, abych si je mohl sám/mohla sama obout (s pevnou patou), NE boty typu Crocs

• holínky a pláštěnku

• náhradní oblečení

• převlečení na pobyt venku (funkční a pohodlné)

• pyžamo, pokud budu ve školce odpočívat

• hřeben s ouškem na zavěšení

• kartáček na zuby, zubní pastu a kelímek

• vše prosíme podepsat nebo označit značkou, kterou mám nebo budu mít ve školce

• hygienické potřeby (dobrovolné) -  2 balení vlhčených ubrousků, 2 balení papírových kapesníků (prosíme  „tahací“ v krabici)

Výše úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Úplata za předškolní vzdělávání byla pro školní rok 2022/2023 stanovena na 1200 Kč/dítě/měsíc.

SRPEN

Ve čtvrtek 25.08.2022 od 16:00 hod. setkání s rodiči a dětmi přijatými k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/2023. Více viz INFORMACE.

ČERVENEC

Vše k prázdninovému provozu a zařazení přihlášených dětí do tříd naleznete pod záložkou Informace.