Letní školka v přírodě

Milí rodiče,

hlásíme se z Milířů, dorazili jsme v pořádku, všichni s úsměvem na tváři.

Posíláme pozdravy do Mratína!

Vaši Horalové

Vyšetření očí

07.06. (úterý) vyšetření očí (přihlášené děti) od 09:00 hod.

Výlet třída Broučci a Včeličky

14.06. (úterý) výlet třída Broučci a Včeličky - Naučná stezka Za pírkem klecanského sokola, odjezd v 07:45 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

Výlet třída Mravenečci

17.06. (pátek) výlet třída Mravenečci - Zoopark Zelčín, odjezd v 08:10 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

Loučení s předškoláky

Rodiče a rodinné příslušníky dětí, které půjdou v září do školy, srdečně zveme ve čtvrtek 23.06. od 17:00 hod. na tradiční Loučení s předškoláky. (Taneční a pěvecké vystoupení, módní přehlídka s aktovkami nebo bez + pasování na školáky, odpoledne plné zábavy s překvapením.)

Kouzelná noc ve školce

Z pátku na sobotu (24.06. - 25.06.) Kouzelná noc ve školce pro předškoláky po prázdninách školou povinné, bližší informace k organizaci a programu budou uvedeny na pozvánkách.

Loučení s koncem školního roku a vítání prázdnin

Ve čtvrtek 30.06.2022 od 10:00 hod. zábavný program pro všechny děti ze školky k ukončení školního roku a přivítání prázdnin. Do školky přijede pobavit děti oblíbený Cucíno.

SRPEN

Ve čtvrtek 25.08.2022 od 16:00 hod. setkání s rodiči a dětmi přijatými k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/2023. Více viz INFORMACE.

ČERVENEC

Vše k prázdninovému provozu a zařazení přihlášených dětí do tříd naleznete pod záložkou Informace.