Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

11.09. (pondělí) logopedická diagnostika
27.09. (středa) logopedická diagnostika
04.10. (středa) logopedická péče  I. skupina
11.10. (středa) logopedická péče II. skupina

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již třináctý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

Nové fotografie si můžete prohlédnout po zadání přihlašovacích údajů v levém horním rohu na stránce FOTOGRAFIE :-) Přihlašovací údaje jsou k dispozici u p. učitelek.

BŘEZEN

15.03.2024 (pátek) Divadelní společnost Jany Koutové, "Rytířská pohádka" od 09:00 u nás v mateřské škole

27.03.2024 (středa) Divadélko Kůzle, "Na kole i přes pole" od 09:00 hod. v naší mateřské škole

ÚNOR