KNIHA NÁVŠTĚV

- Přidat novou zprávu

01.07.2013 10:34  | Romana Langmaierová
Děkujeme všem paním učitelkám, paní ředitelce, Štěpánce, Evičce a Míle za péči o naši ratolest po celý školní rok!! Naše mratínská školka se opravdu řídí heslem " Vše pro děti!" :-).
Ještě jednou díky a všem krásné prázdniny.
Langmaierovi

30.06.2013 13:52  | Pavel a Eva Molitorovi

22.03.2013 13:08  | Iva Nováková
Stránky jsem uvítala s nadšením, jsou bezvadné a jsem na nich denně. Přiznávám, že mi občas unikly informace z nástěnek ve školce, co jsem si hned nepoznamenala, to jsem cestou domů zapomněla :-) Takže od teďka se Štěpánem slibujeme, že budeme na všechny akce řádně připraveni :-) Děkuji

11.03.2013 11:08  | Daniela Šustrová
Stránky jsou super, mají hezký vzhled i přehlednost a jsem ráda, že tam jsou i fotografie našich ratolestí.Děkuji za ně.

08.03.2013 08:29  | Martina Shánělová
Krásné stránky, jsme moc rádi, že jste je nechaly udělat. Děkujeme.

04.03.2013 14:53  | Eva Přibylová
Stránky se moc povedly. Děkuji za jejich zřízení. Super nápad.

02.03.2013 12:00  | Vitek N.
Web je super. Škoda jen, že si ho neuźijeme moc dlouho, když naše Včelka brzy odletí do školy :)

28.02.2013 21:41  | Zdeněk Novák
Máte krásné stránky a veselé děti, rád se sem budu vracet.

28.02.2013 11:24  | Odolanová
Dobrý den,
včera jsem si na nástěnce přečetla info o nových stránkách naši školky, asi píši jako první, ale nemůžu si nechat pro sebe, že se mi líbí a že vám v dalším snažení přeji pevné nervy a děkuji za zřízení stránek.. Určitě to přispěje i k dobré informovanosti rodičů

Odolanová a syn Patrik :-)

Milí rodiče,

právě jsme vyrazili z Pece pod Sněžkou (10:00 hod), školku v přírodě jsme si užili a už se těšíme, až vám budeme vyprávět!

NOVÉ FOTOGRAFIE

Fotografie z akce Dopravní hřiště si můžete prohlédnout na http://msmratin.rajce.idnes.cz/

KVĚTEN, ČERVEN

Naplánované akce na měsíc květen a červen najdete v sekci Aktuality a v i-kalendáři.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Veškeré informace týkající se prázdninového provozu naleznete v sekci Informace.